Я ЛЮБЛЮ МАТЕМАТИКУ
Головна | Інженерно-технічний факультет | Реєстрація | Вхід
 
Четвер, 02.04.2020, 00:37
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 18
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Географія сайту
Flag Counter
Онлайн калькулятори http://allcalc.ru/

ЗВИЧАЙНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

ІНЖЕНЕРНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

ДІЛЕННЯ У СТОВПЧИК

ЗНАХОДЖЕННЯ ПОХІДНИХ

ЗНАХОДЖЕННЯ ІНТЕГРАЛІВ

РІШЕННЯ КВАДРАТНОГО РІВНЯННЯ

РІШЕННЯ РІВНЯННЯ 4-ОЙ СТЕПЕНІ

РІШЕННЯ РІВНЯННЯ 3-ІЙ СТЕПЕНІ

ДОДАВАННЯ ЗВИЧАЙНИХ ДРОБІВ

ПЕРЕВІД ДЕСЯТКОВЕ ЧИСЛО У ЗВИЧАЙНІЙ ДРІБ

ПЕРЕВІД ЗВІЧАЙНОГО ДРОБУ У ДЕСЯТКОВИЙ ДРІБ

ПІДНЕСЕННЯ ДО СТЕПЕНЯ

ВІДСОТКОВИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

N-ФАКТОРІАЛ

КОМБІНАТОРИКА

ВІДСТАНЬ МІЖ ДВОМА ТОЧКАМИ У ПЛОЩИНІ

РІШЕННЯ РІВНЯННЯ ВИДУ aSin(x)+bCos(x)=c

ПОБУДОВА ГРАФІКА ФУНКЦІЇ

ПОБУДОВА 3-D ГРАФІКА ФУНКЦІЇ

Інженерно-технічний факультет

Інженерно-технічний факультет було відкрито в Ужгородському державному університеті наказом ректора №139-05 від 7 березня 1991 року.

З першого вересня 1991 року розпочали навчання  дві групи зі спеціальностей «Технологія машинобудування» та «Приладобудування» за денною і заочною формами навчання, де освіту здобували 50 студентів. Пізніше були відкриті нові спеціальності та сформовані відповідні кафедри.

 

Сьогодні підготовку фахівців на факультеті забезпечують п’ять випускових кафедр:
  • приладобудування (завідувач проф. Туряниця І.І.);
  • технології машинобудування (завідувач проф. Жигуц Ю.Ю.);
  • електронних систем (завідувач проф. Опачко І.І.);
  • міського будівництва і господарства (завідувач доц. Хархаліс М.Р.);
  • комп’ютерних систем і мереж (завідувач доц. Король І.Ю.).

Контингент студентів

Контингент студентів ІТФ формується в основному за рахунок абітурієнтів, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання. Факультетом щорічно виконується державне замовлення по підготовці фахівців за ліцензованими напрямами і спеціальностями. Так в 2013 році на перший курс факультету зараховано 115 студентів денної форми навчання і 25 студентів заочної форми.

Станом на вересень 2013 року на факультеті навчається понад 600 студентів, в тому числі 105 студентів на контрактній формі навчання.

 

Кадрове забезпечення навчального процесу

У відповідності до контингенту студентів формуються штати професорсько-викладацького складу.

Загальний обсяг педнавантаження факультету на 2013-2014 н.р. складає 41062 годин, його виконання забезпечує 51 штатна одиниця. З них 33 викладачі мають вчені ступені кандидата або доктора наук.

До навчального процесу, постановки лабораторних робіт залучаються інженери кафедр. Станом на вересень 2013 року трудовий колектив інженерно-технічного факультету нараховує 85 осіб. Викладачі кафедр у відповідності до затвердженого плану систематично проходять підвищення кваліфікації і стажування у провідних вищих навчальних закладах України та за кордоном.

 

Організаційне та методичне забезпеченнянавчально-виховного процесу

Навчальні плани, робочі програми курсів складені з урахування розроблених і затверджених ОПП і ОКХ. З метою підвищення ефективності роботи на кафедрах створенні навчально-методичні комісії по контролю рівня підготовки методичних розробок.

Кафедрами підготовлені методичні вказівки до виконання лабораторних робіт, курсових і дипломних проектів, магістерських робіт. Питання методичного забезпечення навчального процесу систематично обговорюється на засіданнях кафедр, методичної комісії і Вченої ради ІТФ. У відповідності до вимог всі дисципліни, передбачені навчальними планами, інформаційно та методично забезпечені.

 

Студентське життя

Дозвілля студентів ІТФ насичене творчими справами і яскравими враженнями, адже практично в будь-якій сфері інтересів можна знайти можливість для самореалізації. Усі бажаючі можуть зайнятися громадською діяльністю, спробувати себе у студентському самоврядуванні. Веселі та винахідливі можуть розкрити свій потенціал в командах КВК. На факультеті також регулярно проводяться різноманітні спортивні турніри. У щорічних студентських спартакіадах ДВНЗ «УжНУ» команди факультету завжди націлені тільки на перемогу.

Відповідальний за інформацію: Туряниця Іван Іванович
Дата оновлення сторінки: 27.10.2013р.


Перелік напрямів та спеціальностей

  • Напрям підготовки 6.050102 - комп’ютерна інженерія; спеціальність 7.05010201 - «Комп’ютерні системи і мережі», кваліфікація спеціаліста - інженер-розробник обчислювальних систем та комп’ютерних програм.

 

  • Напрям підготовки 6.050502  інженерна механіка;  спеціальність 7(8).05050201 - «Технологія машинобудування», кваліфікація спеціаліста - інженер-механік, кваліфікація за ОКР магістр - магістр машинобудування.

 

  • Напрям підготовки 6.050802 - електронні пристрої та системи;  спеціальність 7(8).05080202 - «Електронні системи»,  кваліфікація спеціаліста - інженер електронної техніки,  кваліфікація за ОКР магістр - магістр електроніки.

 

  • Напрям підготовки 6.051003 - приладобудування;  спеціальність 7(8).05100304 «Прилади і системи екологічного моніторингу»,  кваліфікація спеціаліста - інженер-електронік,  кваліфікація за ОКР магістр - інженер-дослідник;

 

  • Напрям підготовки 6.060101 - будівництво;  спеціальність 7.06010103 - «Міське будівництво і господарство»,  кваліфікація спеціаліста - інженер-будівельник.

ДЖЕРЕЛО: www.uzhnu.edu.ua

Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Інноваційна математика
Корисні сайтиДепартамент освіти і науки,
молоді та спорту
Закарпатської обласної
державної адміністрації


Ужгородська районна державна адміністрація Закарпатської областіCopyright MyCorp © 2020Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz