Я ЛЮБЛЮ МАТЕМАТИКУ
Головна | Інформаційних технологій факультет | Реєстрація | Вхід
 
Середа, 01.04.2020, 23:50
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 18
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Географія сайту
Flag Counter
Онлайн калькулятори http://allcalc.ru/

ЗВИЧАЙНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

ІНЖЕНЕРНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

ДІЛЕННЯ У СТОВПЧИК

ЗНАХОДЖЕННЯ ПОХІДНИХ

ЗНАХОДЖЕННЯ ІНТЕГРАЛІВ

РІШЕННЯ КВАДРАТНОГО РІВНЯННЯ

РІШЕННЯ РІВНЯННЯ 4-ОЙ СТЕПЕНІ

РІШЕННЯ РІВНЯННЯ 3-ІЙ СТЕПЕНІ

ДОДАВАННЯ ЗВИЧАЙНИХ ДРОБІВ

ПЕРЕВІД ДЕСЯТКОВЕ ЧИСЛО У ЗВИЧАЙНІЙ ДРІБ

ПЕРЕВІД ЗВІЧАЙНОГО ДРОБУ У ДЕСЯТКОВИЙ ДРІБ

ПІДНЕСЕННЯ ДО СТЕПЕНЯ

ВІДСОТКОВИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

N-ФАКТОРІАЛ

КОМБІНАТОРИКА

ВІДСТАНЬ МІЖ ДВОМА ТОЧКАМИ У ПЛОЩИНІ

РІШЕННЯ РІВНЯННЯ ВИДУ aSin(x)+bCos(x)=c

ПОБУДОВА ГРАФІКА ФУНКЦІЇ

ПОБУДОВА 3-D ГРАФІКА ФУНКЦІЇ

  Інформаційних технологій факультет

Факультет забезпечує підготовку фахівців у галузі знань 0501 "Інформатика та обчислювальна техніка”: бакалаврів за напрямом 6.050101 "Комп'ютерні науки", спеціалістів та магістрів зі спеціальностей 7.05010101, 8.05010101 "Інформаційні управляючі системи та технології", а також бакалаврів за напрямом 6.050103 «Програмна інженерія», спеціалістів та магістрів зі спеціальностей 7.05010301, 8.05010301 "Програмне забезпечення систем". Студенти-випускники спеціальності "Інформаційні управляючі системи та технології" отримують спеціальність «інженер-системотехнік, викладач інформатики» (спеціалізації: сучасні технології захисту інформації, системне адміністрування та технічні засоби комп’ютерних мереж), а спеціальності "Програмне забезпечення систем" - «інженер-програміст, викладач інформатики» (спеціалізації: інтернет клієнт-серверні системи, сучасні технології створення програмних продуктів). Подвійні спеціальності випускників дозволяють їм успішно конкурувати на ринку праці.

Навчальний процес на факультеті інформаційних технологій ДВНЗ "УжНУ” забезпечують три кафедри:

  • інформаційних управляючих систем і технологій (ІУСТ) (випускова кафедра);
  • програмного забезпечення систем (ПЗС) (випускова кафедра);
  • інформатики та фізико-математичних дисциплін;

На сьогодні кількість студентів на факультеті інформаційних технологій сягає майже 500 осіб, в тому числі понад 200 студентів на заочному відділенні. Кількість комп’ютеризованих робочих місць перевищує 400.

На факультеті інформаційних технологій працюють 42 викладачі. Науковий ступінь та вчене звання має 71,5% викладачів, а звання доктора наук, професора – 14% осіб від загального числа.

Також на факультеті функціонує аспірантура зі стаціонарною та заочною формами навчання зі спеціальностей: 01.05.02 – "математичне моделювання та обчислювальні методи" та 05.13.06 – "інформаційні технології". Аспіранти та здобувачі факультету під керівництвом наукових керівників проводять прецезійні наукові дослідження і працюють над написанням кандидатських дисертацій.

Особлива увага на факультеті інформаційних технологій приділяється залученню студентів до наукової роботи. Студенти факультету беруть участь у роботі наукових гуртків з програмного забезпечення ПК та апаратного забезпечення комп'ютерних управляючих систем, якими керують досвідчені кандидати технічних наук. доценти Лях І.М.,  Міца О.В., Коцовський В.М.

Студенти факультету щорічно беруть участь у галузевих вітчизняних та міжнародних конференціях, виставках-конкурсах, олімпіадах з інформатики. Більша частина поданих студентських робіт відзначені нагородами.

Факультет інформаційних технологій підтримує наукові зв'язки з провідними науковими установами України та зарубіжжя. Велику допомогу в становленні факультету інформаційних технологій надав декан факультету інформатики та обчислювальної техніки Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут" д.т.н., проф. Павлов Олександр Анатолійович. У перші роки існування факультету він викладав важливі спецкурси для студентів - інформатиків. Також плідна співпраця склалася між колективами факультету інформаційних технологій ДВНЗ "УжНУ” та Інституту електронної фізики НАН України. 

Випускники нашого факультету можуть займати такі посади:

  • фахівець з інформаційних технологій;
  • адміністратор даних, баз даних чи задач;
  • інженер з програмного забезпечення комп'ютерів;
  • інженер з комп'ютерних систем;
  • інженер-системотехнік чи інженер-програміст;
  • викладач інформатики.

Запрошуємо на навчання осіб, які планують зв'язати своє майбутнє з сучасними комп'ютерними та інформаційними технологіями.

Відповідальний за інформацію: Повхан Ігор Федорович
Дата оновлення сторінки: 30.09.2013р.


ДЖЕРЕЛО: www.uzhnu.edu.ua

Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Інноваційна математика
Корисні сайтиДепартамент освіти і науки,
молоді та спорту
Закарпатської обласної
державної адміністрації


Ужгородська районна державна адміністрація Закарпатської областіCopyright MyCorp © 2020Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz